Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 250 40 40

Od samego początku naszą misją było stworzenie dla seniorów alternatywy do domów spokojnej starości. Rozwiązania, w którym starsza, czasami bardzo schorowana osoba mogła być otoczona nie tylko profesjonalną opieką, ale przede wszystkim ciepłem, troską oraz wsparciem.

A wszystko to w zaciszu domowym i atmosferze pełnej życzliwości i zrozumienia.

Aby zrealizować tę misję, wypracowaliśmy filozofię działania, w której na pierwszym miejscu znalazły się: osobisty kontakt i dążenie do zrozumienia potrzeb podopiecznego.

Dla seniora

Rozumiemy potrzeby osób starszych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najbezpieczniej i najlepiej będą czuć się otoczeni opieką we własnym domu. Zajmujemy się osobami starszymi i niepełnosprawnymi w sposób profesjonalny i fachowy, ale unikamy skojarzeń z opieką zdrowotną. Opiekunka jest nie tylko osobą, która pielęgnuje seniora, ale kimś zaufanym, kto oprócz pomocy jest w stanie oferować podopiecznemu serdeczność i życzliwość.

Podopiecznym zapewniamy:

  • profesjonalną opiekę wykwalifikowanego opiekuna
  • poczucie bezpieczeństwa i życzliwą atmosferę
  • szybkie załatwienie spraw formalnych

Dla opiekunki

Wiemy, jak czasami trudne i odpowiedzialne zadanie stoi przed osobami, które podejmują się pracy opiekunki. Każdy wyjazd jest wyzwaniem. Zarówno dla osób, które mają już spore doświadczenie w opiece nad seniorami, jak i tym którzy rozpoczynają pracę w zawodzie. W Private Care dbamy o to, aby zasady współpracy od samego początku były przejrzyste i uczciwe. Dokładamy starań, aby współpraca z nami dawała satysfakcję wszystkim stronom.

Dobieramy oferty zgodnie z preferencjami i kwalifikacjami opiekuna. Weryfikujemy zgodność oferty ze stanem rzeczywistym. Doceniamy profesjonalizm doświadczonych opiekunów, a także wspieramy osoby wyjeżdżające po raz pierwszy. Opiekunka na każdym etapie współpracy i w trudnych sytuacjach może liczyć na nasze wsparcie i pomoc.

Naszym Opiekunkom gwarantujemy:

  • bezpieczną i legalną pracę za granicą
  • organizację wyjazdu
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • dopasowanie oferty pracy do preferencji i możliwości opiekunki
  • rzetelną informację i zgodność oferty z rzeczywistymi warunkami pracy
  • opiekę i wsparcie osobistego koordynatora

Działamy na rynku od blisko dekady, a naszą najlepszą rekomendacją jest zadowolenie współpracujących z nami opiekunek, podopiecznych i ich rodzin.

Interesuje cię praca opiekunki? Wypełnij formularz online  i zostaw swoje dane. Oddzwonimy do Ciebie.

Nasze atuty

Rzetelne monitorowanie
sytuacji w domu
podopiecznego

Praca w opiece może wiązać się z różnymi sytuacjami, dlatego na bieżąco monitorujemy, co dzieje się w domu podopiecznego i pomagamy rozwiązać mogące się pojawić problemy.

Opieka i stały kontakt
z osobistym koordynatorem

Wiemy z czym wiąże się praca z dala od domu, dlatego dla Twojego komfortu pracy osobisty koordynator Private Care będzie pozostawał z Tobą w stałym kontakcie.

Bezpłatny transport, zakwaterowanie i wyżywienie

Jeśli zdecydujesz się z nami podpisać umowę, pokryjemy koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia. W całości zorganizujemy przejazd oraz Twój pobyt na miejscu.

Sprawdzone i dopasowane oferty

Nasze doświadczenie oraz współpraca z certyfikowanymi niemieckimi agentami dają pewność miejsca i zgodność oferty pracy z opisem.

Legalna i bezpieczna praca (karta EKUZ i A1)

Oferujemy pełne ubezpieczenie w opraciu o przepisy obowiązujące UE jak również dodatkową polisę ubezpieczeniową na teren Niemiec.

Atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EUR na rękę

Wysokość wynagrodzenia zależy od znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia jako opiekun/ka osób starszych.