Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 250 40 40

Premia Zimowa

ZIMOWA PREMIA – zgarnij dodatkowo nawet do 380 EUR !!

 

Szukasz pracy w opiece osób starszych❓ Teraz masz szansę na dodatkową gotówkę!

 

Okres zimowy to moment pewnego rodzaju podsumowań. Mając na względzie rzetelną pracę i wiele poświęceń, na które zdobywają się nasi pracownicy, pragniemy w tym okresie szczególnie wynagrodzić wszystkie Opiekunki/-ów, którzy będą pracować w okresie świąteczno-noworocznym tj. 25.12.2021, 26.12.2021 oraz 01.01.2022.

 

W tym roku przewidziano ZIMOWĄ PREMIĘ, dzięki której możesz zgarnąć dodatkowo nawet do 380 EURO brutto. Dokładna wysokość premii uzależniona jest od długości wyjazdu.

 

Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. 😉

 

Czy mogę wyjechać znając tylko podstawy niemieckiego?

Chcesz wyjechać do pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech, masz doświadczenie w opiece, ale słabo znasz język niemiecki? Nic straconego, mamy również oferty pracy dla kandydatów z podstawową znajomością niemieckiego.

 

Jak mogę się zgłosić?

Jeśli jesteś już pracownikiem Private Care Home Services Sp. z o.o. wystarczy, że zgłosisz chęć wyjazdu swojemu Koordynatorowi. Osoby, które dopiero rozważają wyjazd z nami, zachęcamy do kontaktu.

 

Zgłosić można się do nas na kilka sposobów:

✔ Zadzwoń: 61 250 40 40

✔ Prześlij swoje zgłoszenie mailem na adres rekrutacja@privatecare24.pl

✔ Wyślij do nas wiadomość priv na messengerze

✔ Stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur.

 

Gdzie znajdę regulamin?

Regulamin PREMII ZIMOWEJ znajdziesz TUTAJ.

 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu mailowego ✍️ rekrutacja@privatecare24.pl lub telefonicznego 📞 61 250 40 40.