Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 250 40 40

Premia Zimowa

ZIMOWA PREMIA – zgarnij dodatkowo nawet do 380 EUR !!

 

Szukasz pracy w opiece osób starszych❓ Teraz masz szansę na dodatkową gotówkę!

 

Okres zimowy to moment pewnego rodzaju podsumowań. Mając na względzie rzetelną pracę i wiele poświęceń, na które zdobywają się nasi pracownicy, pragniemy w tym okresie szczególnie wynagrodzić wszystkie Opiekunki/-ów, którzy będą pracować w okresie świąteczno-noworocznym tj. 25.12.2021, 26.12.2021 oraz 01.01.2022.

 

W tym roku przewidziano ZIMOWĄ PREMIĘ, dzięki której możesz zgarnąć dodatkowo nawet do 380 EURO brutto. Dokładna wysokość premii uzależniona jest od długości wyjazdu.

 

Warto zgłosić się już teraz, kiedy wybór ofert pracy jest największy. 😉

 

Czy mogę wyjechać znając tylko podstawy niemieckiego?

Chcesz wyjechać do pracy jako Opiekunka osób starszych w Niemczech, masz doświadczenie w opiece, ale słabo znasz język niemiecki? Nic straconego, mamy również oferty pracy dla kandydatów z podstawową znajomością niemieckiego.

 

Jak mogę się zgłosić?

Jeśli jesteś już pracownikiem Private Care Home Services Sp. z o.o. wystarczy, że zgłosisz chęć wyjazdu swojemu Koordynatorowi. Osoby, które dopiero rozważają wyjazd z nami, zachęcamy do kontaktu.

 

Zgłosić można się do nas na kilka sposobów:

✔ Zadzwoń: 61 250 40 40

✔ Prześlij swoje zgłoszenie mailem na adres rekrutacja@privatecare24.pl

✔ Wyślij do nas wiadomość priv na messengerze

✔ Stacjonarnie – odwiedzając jedno z naszych biur.

 

Gdzie znajdę regulamin?

Regulamin PREMII ZIMOWEJ znajdziesz TUTAJ.

 

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu mailowego ✍️ rekrutacja@privatecare24.pl lub telefonicznego 📞 61 250 40 40.

 

 

300 zł

Premia rocznicowa

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat.

100 €

Premia za polecenie rodziny

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Szukasz pracy jako opiekunka?

Pokaż oferty pracy

do1400 €
na rękę

Tyle możesz zarobić wybierając oferty pracy PrivateCare24. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi

Szukasz pracy w Niemczech Wypełnij formularz o pracę - oddzwonimy


    Akceptuję regulamin Private Care i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w aplikacji danych osobowych przez Private Care Sp. z o.o. Sp.k. dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz zatrudnieniem, w tym na udostępnianie wspomnianych danych podmiotom współpracującym lub powiązanym z administratorem danych osobowych.
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.