Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 250 40 40

Opiekunka to zawód! Zdobądź go z Private Care

Chcesz rozpocząć pracę w opiece, ale nie znasz języka niemieckiego i nie masz odpowiedniego doświadczenia? Skorzystaj z naszego pakietu szkoleń i wyjedź do pracy jeszcze w tym roku!

Szkolenie zawodowe

Wszystkim osobom, które nie posiadają doświadczenia w pracy w opiece oraz tym, którzy chcą zyskać nowe umiejętności oferujemy szkolenie zawodowe z technik transferu i opieki nad osobami z demencją.

Każdy z uczestników szkolenia zdobędzie niezbędną wiedzę, którą będzie mógł w praktyce wykorzystać w swojej pracy Opiekuna osób starszych.

Szkolenie jest jednodniowe, potrwa około 8 godzin, a na miejscu każdy uczestnik otrzyma niezbędne materiały szkoleniowe oraz Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia zawodowego.

Terminy najbliższych szkoleń to:

7.11 - Katowice

8.11 - Skarżysko-Kamienna

9.11 - Warszawa

10.11 - Toruń

szkolenie dla opiekunek

Szkolenie z języka niemieckiego

Znajomość języka niemieckiego jest jednym z kluczowych wymagań stawianych przed osobami, które chcą pracować w Niemczech jako Opiekunowie osób starszych. Umiejętność podstawowej komunikacji w języku niemieckim jest niezbędna, aby zrozumieć potrzeby Seniora i poradzić sobie w nowym otoczeniu.

Dla osób, które chcą nauczyć się języka niemieckiego na poziomie podstawowym, który umożliwia podjęcie pracy na terenie Niemiec, oferujemy miesięczny kurs językowy.

Podczas przygotowanego przez nas kursu każdy uczestnik pozna podstawowe słownictwo z zakresu czynności dnia codziennego (zakupy, gotowanie) oraz związane z opieką nad Seniorem (choroby, wizyta u lekarza).

Kurs obejmuje 12 godzin praktycznego szkolenia językowego, a spotkania będą odbywać się dwa razy w tygodniu po 90min. Szkolenie językowe rozpocznie się w listopadzie i będzie się odbywać w Katowicach, Skarżysku-Kamiennej, Warszawie oraz w Toruniu.

Pokrywamy koszty szkolenia i gwarantujemy zatrudnienie

Po ukończeniu szkoleń gwarantujemy pracę w opiece na terenie Niemiec - możesz wyjechać jeszcze w tym roku i dodatkowo zyskać BONUS świąteczno - noworoczny w wysokości 200 euro brutto.

Koszt całego pakietu szkoleniowego (kurs językowy oraz szkolenie zawodowe) to 400zł. Już na początku szkolenia pokrywamy 50% tej kwoty czyli 200zł. Pozostałe 200zł zostanie zwrócone każdemu uczestnikowi szkoleń wraz z wypłatą po pierwszym wyjeździe do Niemiec.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące szkoleń dla Opiekunek i Opiekunów lub chcesz zarezerwować miejsce dla siebie? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 22 315 15 15