Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 250 40 40

Spotkania informacyjne z Private Care

Chcesz wyjechać do pracy w Niemczech jako Opiekun/ka osoby starszej, ale obawiasz się załatwiania formalności przez Internet? Zależy Ci na bezpośrednim poznaniu firmy, z którą rozpoczniesz współpracę, ale nie mieszkasz w okolicy naszych biur regionalnych i nie masz możliwości nas odwiedzić?

W Private Care znamy obawy osób wyjeżdżających do pracy za granicę i wychodzimy im naprzeciw.

Poznajmy się!

Wierzymy, że kontakt osobisty między Opiekunką, a agencją ma dużą wartość i może rozpocząć owocną współpracę. Dlatego nasz zespół wyrusza w Polskę, aby osobiście odpowiadać na Wasze pytania dotyczące pracy w opiece i rozwiewać wszelkie wątpliwości, które pojawiają się przed podjęciem decyzji o wyjeździe do Niemiec.

Wszystkim zainteresowanym pracą w opiece zaprezentujemy najważniejsze informacje na temat naszej firmy, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące współpracy z nami oraz pomożemy wybrać odpowiednią ofertę pracy.

Niezależnie od tego czy masz już doświadczenie w branży czy może planujesz swój pierwszy wyjazd - te spotkania są dla Ciebie.

Praca w opiece to zawód - zdobądź go z Private Care

Brak znajomości języka niemieckiego lub brak doświadczenia w zawodzie Opiekuna/ki nie jest przeszkodą w podjęciu współpracy z nami. 

Podczas spotkania będzie również możliwość rezerwacji miejsca na naszych szkoleniach skierowanych do osób, które nie znają języka niemieckiego oraz nie mają doświadczenia zawodowego.

Kursy dla Opiekunek i Opiekunów rozpoczną się w styczniu, a po ich ukończeniu gwarantujemy zatrudnienie w opiece.

Terminy najbliższych spotkań

13.11.2017 (poniedziałek) - Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 30/32. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00.

16.11.2017 (czwartek) - Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Szosa Rypińska 26. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00

28.11.2017 (wtorek) - Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej, ul. 1 Maja 105. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00.

Spotkania są bezpłatne - zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem pracy w opiece na terenie Niemiec.

Spotkamy się osobiście, czekamy na Ciebie!